skip to Main Content

“Yapacaksan en iyisini yap” sözünü kendine ilke edinen Universium olarak hedefimiz elbette her kurumsal firma gibi %100 müşteri memnuniyetidir.

Birbirini hiç tanımayan insanların iş yapmasında elbette zorluklar vardır. Universium olarak bu konuda hassasiyetinizi anlıyor ve bizleri daha yakından tanıyabilmeniz için sizlere bazı etkili referans argümanları sunuyoruz.

Bir çok internet sitesinde görebileceğiniz ve firmayı öven sözler içeren müşteri yorumlarının müşteri tarafında çok gerçekçi ve inandırıcı olmadığına inanıyoruz. Bu sebepten yola çıkarak Referans Network sistemini geliştirdik. Buna göre referans talebiniz tarafımıza iletmeniz durumunda yaşadığınız şehirde hatta Bulgaristan’da eğitim almak istediğiniz aynı okul ve bölümde okuyan öğrenciler ve velileri ile tanışmak; ülke, şehir, konaklama ve eğitim koşulları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz ve fikir alışverişinde bulunabilmeniz için talebinizi öğrenci ve velilere iletiyoruz. Öğrenci ve veli bilgilerinin paylaşımı 3. şahısların iznine tabidir. Veli ve öğrenciden olur aldıktan sonra iletişim bilgilerini her iki tarafla da paylaşıyoruz.

Ayrıca Facebook sayfamızdan da öğrenci ve velilerine ulaşabilir firmamız ve servis kalitemiz hakkında görüşebilirsiniz.

Referans Talep Formu

Back To Top
×Close search
Ara