skip to Main Content

Blagoevgrad şehrinde bulunan Güneybatı Üniversitesi “Neofit Rilski”, Devlet Değerlendirme ve Akreditasyon Kurumu tarafından 10 üzerinden 9.26 alarak en yüksek puanla 2018 yılına kadar akredite edilmiştir. Üniversite, öğrencilere mükemmel eğitim almalarına olanak sağlayan uygulama alanları ve derslere dair her konuyu danışabilecekleri öğretim üyeleri ile farkını ortaya koymaktadır.

Aynı zamanda modern eğitim kuruluşları ve spor tesisleri ile öğrenciye kendisini hem bilimsel hem de sanatsal manada ifade etme imkanları sunmaktadır.

Kariyer merkezimiz ise staj imkanları ve işverenler ile tanışma fırsatları sunmaktadır. Öğrencilerimiz uluslararası değişim programlarına katılabilir ve bunun neticesinde almış oldukları krediler tarafımızdan tanınmaktadır.

Üniversitemiz Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya 90 km uzaklıktadır, Türkiye Cumhuriyetine olan uzaklığı ise 380 km’dir. Blagoevgrad şehrinin nüfusu 80.000 kişi olup eğitim ve yaşam için mükemmel bir yerdir.

Eğitim ücretleri; 2500 Eur hazırlık, 3300 Eur fakülte. Ödemeler dönem başlarında yapılmak üzere iki eşit parçada yapılabilir.

Back To Top
×Close search
Ara